Uncategorized @sr

Правац школа – аутентично образовање

Добродошли у Правац школу!

Пружите свом детету прилику да открије свет васпитања и образовања на нови начин. Његова авантура одрастања почиње овде. Правац школа пружа јединствену прилику вашем детету да истражује, учи и расте у окружењу које подржава креативност, активно учење и подстиче еколошку свест.

Правац школа се простире у природном окружењу, што омогућава деци да уче напољу, истражујући природу као своју учионицу.

Devojcica cetkicom slika lisicu u stilu poentilizma

У настави подстичемо ученике да постављају питања, истражују, експериментишу и развијају своје вештине кроз пројекте који их инспиришу.

Нудимо богат избор предмета и активности које промовишу истраживачки дух код деце и уметност.

Decak sa rancem ceka na red da se provuce ispod palog drveta u sumi

Учимо децу о важности очувања природе и еколошки одговорном понашању како би постали одговорни грађани планете.

Већ од првог разреда, уз учитеље, раде и стручни сарадници из области специјалне педагогије, уметности и екологије, посвећени подршци сваком детету и пружању персонализованог образовања.

Својим аутентичним приступом развијамо критичко размишљање, креативност и самопоуздање код ученика кроз инклузиван приступ образовању.

Организујемо тематске пројекте, излете и радионице како бисмо додатно обогатили учење.

Нека ваше дете одраста у школи која га инспирише и подржава на сваком кораку.

Сазнајте више о школи

Контактирајте нас данас и сазнајте како можете резервисати место за своје дете у Правац школи.